Kde koupit Edukační pískací míček, 10x10cm - zelený

barva: zelená, Hencz, rozměr: 10x10cm <strong>Edukační sensorický míček Henztoys </strong> <br /> <br />Tyto hračky rozvíjí drobnou motoriku dětských ručiček, učí se rozpoznáv… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Edukační pískací míček, 10x10cm  - zelený Vybavení a doplňky
Cena
46 Kč
Dostupnost
Skladem 29.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Edukační pískací míček, 10x10cm - zelený které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 46 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: zelená, Hencz, rozměr: 10x10cm <strong>Edukační sensorický míček Henztoys </strong> <br /> <br />Tyto hračky rozvíjí drobnou motoriku dětských ručiček, učí se rozpoznávat tvary a barvy. <br /> <br />Určená pro děti od 0 m+. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> měkké PVC <br /><strong>Rozměry:</strong> 10x10cm <br /> <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Edukační pískací míček, 10x10cm - zelený z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309136356 a ID 95395
- jistota kvalitního výrobce Hencz Toys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 113 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Edukační pískací míček, 10x10cm - zelený. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Edukační pískací míček, 10x10cm - zelený na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Hencz Toys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Edukační pískací míček, 10x10cm - zelený vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Hencz Toys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz