Kde koupit Edukační, relaxační pískací míčky, 2ks v bal.

barva: červená/žlutá , Hencz, rozměr: 9x9 a 7x7 cm <strong>Edukační, relaxační míčky Henztoys </strong> <br /> <br />Tyto hračky rozvíjí drobnou motoriku dětských ručiček i k… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Edukační, relaxační pískací míčky, 2ks v bal. Vybavení a doplňky
Cena
63 Kč
Dostupnost
Skladem 01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Edukační, relaxační pískací míčky, 2ks v bal. které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 63 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: červená/žlutá , Hencz, rozměr: 9x9 a 7x7 cm <strong>Edukační, relaxační míčky Henztoys </strong> <br /> <br />Tyto hračky rozvíjí drobnou motoriku dětských ručiček i koordinaci nožiček, učí se rozpoznávat tvary a barvy. <br />Míčky jsou ideální pro jemnou a příjemnou masáž. Při držení míčku nebo šlapáním na něj bosými nožičkami stimuluje rozvoj smyslů dítěte a pomáhá rozvoji rovnováhy. <br /> <br />Detailní zpracování, kvalita a originální design - to je řada hraček Mom´s Care značky Hencz Toys, která si zakládá na výrobě a distribuci kvalitních plyšových edukačních hraček, polštářků a mazlíků pro děti od narození! <br /> <br />Určená pro děti od 0 m+. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> měkké PVC <br /> <br /> <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Edukační, relaxační pískací míčky, 2ks v bal. z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907784468703 a ID 95432
- jistota kvalitního výrobce Hencz Toys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 79 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Edukační, relaxační pískací míčky, 2ks v bal.. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Edukační, relaxační pískací míčky, 2ks v bal. na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Hencz Toys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Edukační, relaxační pískací míčky, 2ks v bal. vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Hencz Toys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz