Kde koupit Edukační/textilní knížečka - hlemýžď, růžová

Barva: Růžová, Hencz, 0m+ <strong>Edukační měkká/textilní knížečka - hlemýžď, Hencz .</strong> <br /> <br /> <br />Hračka je vyrobená ve vysoce kontrastních barvách, kte… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Edukační/textilní knížečka - hlemýžď, růžová
Cena
260 Kč
Dostupnost
Skladem 01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Edukační/textilní knížečka - hlemýžď, růžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 260 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: Růžová, Hencz, 0m+ <strong>Edukační měkká/textilní knížečka - hlemýžď, Hencz .</strong> <br /> <br /> <br />Hračka je vyrobená ve vysoce kontrastních barvách, které podporují a stimulují vývoj zraku u kojenců. <br />Jsou lehké a malé velikosti, tím je dokáže Vaše miminko lehce chytnout a hrát si s nimi. <br /> <br />Knížečka je zajímavě navržena a splňuje mnoho funkcí. Veselý hlemýžď, šustík uvnitř knížečky zajisté zaujme každé malé miminko. <br />Z jedné strany jsou krátké básničky o zvířátkách, druhá stana má výrazné a pestré barvy. <br /> <br />Určená pro děti od 0m+. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> výška šneku 16 cm. Po rozložení knihy je délka hračky asi 50 cm. <br /> <br />Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobena v EU. <br /> <br />Způsob údržby: ruční praní do 30 stupňů, nebělit, nežehlit, nepoužívejte v automatické sušičce. <br /> <br /><Strong>Upozornění: </Strong> <br />Výrobce může obměňovat barvy na některých částech hračky.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Edukační/textilní knížečka - hlemýžď, růžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907784466082 a ID 96152
- jistota kvalitního výrobce Hencz Toys
- kategorie

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 55 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Edukační/textilní knížečka - hlemýžď, růžová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Edukační/textilní knížečka - hlemýžď, růžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hencz Toys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Edukační/textilní knížečka - hlemýžď, růžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Hencz Toys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz