Kde koupit Einhell Sáčky do vysavače TC-VC 1812S

Sáčky do vysavače Einhell Sáčky do vysavače TC-VC 1812S: Pokud vlastníte praktický, víceúčelový vysavač Einhell TC-VC 1812 S, jistě by se vám mohla tato praktická sada vysoce kval… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Einhell Sáčky do vysavače TC-VC 1812S Vybavení a doplňky
Cena
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Einhell Sáčky do vysavače TC-VC 1812S které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sáčky do vysavače Einhell Sáčky do vysavače TC-VC 1812S: Pokud vlastníte praktický, víceúčelový vysavač Einhell TC-VC 1812 S, jistě by se vám mohla tato praktická sada vysoce kvalitních originálních sáčků. Balení obsahuje 5 kusů papírových sáčků.

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Einhell Sáčky do vysavače TC-VC 1812S z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4006825606065 a ID 5114171
- jistota kvalitního výrobce Einhell
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 96 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Einhell Sáčky do vysavače TC-VC 1812S. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Einhell Sáčky do vysavače TC-VC 1812S na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Einhell, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Einhell Sáčky do vysavače TC-VC 1812S vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Einhell, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto