Kde koupit Electro Harmonix 8 step program analog expression sequencer

Analogový expression sequencer značky Electro Harmonics disponuje 8 stopvým sekvencerem, který je schopen ovládat tímto způsobem externí efekty pomocí expression pedal vstupu. Výsledkem jsou obrovské… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Electro Harmonix 8 step program analog expression sequencer Ostatní efektové pedály
Cena
4 070 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Electro Harmonix 8 step program analog expression sequencer které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 070 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Analogový expression sequencer značky Electro Harmonics disponuje 8 stopvým sekvencerem, který je schopen ovládat tímto způsobem externí efekty pomocí expression pedal vstupu. Výsledkem jsou obrovské možnosti v automatizaci a rytmizaci zvuku. Navíc je možné své oblíbené presety ovládat pomocí foot switchi (není součástí balení).

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Electro Harmonix 8 step program analog expression sequencer z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 210512
- jistota kvalitního výrobce Electro Harmonix
- kategorie Ostatní efektové pedály

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 54 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Electro Harmonix 8 step program analog expression sequencer. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Electro Harmonix 8 step program analog expression sequencer na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ostatní efektové pedály Electro Harmonix, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Electro Harmonix 8 step program analog expression sequencer vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: