Kde koupit Electro Voice ETX-15P Two-Way Powered Loudspeaker

Aktivní reprobox série D s výkonem 2000W. Box je vyroben z 18mm hrubé 13-vrstvé březové překližky s nástřikem EVCO. Osazen 15 "LF SMX reproduktorem a 1,25" HF titanium compression výškovým reproduktor… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Electro Voice ETX-15P Two-Way Powered Loudspeaker Aktivní reproboxy
Cena
30 590 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Electro Voice ETX-15P Two-Way Powered Loudspeaker které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 30 590 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Aktivní reprobox série D s výkonem 2000W. Box je vyroben z 18mm hrubé 13-vrstvé březové překližky s nástřikem EVCO. Osazen 15 "LF SMX reproduktorem a 1,25" HF titanium compression výškovým reproduktorem, Zabudovaný DSP (Digital Signal Processing) ovládaný jedním knoflíkem, aktivován stisknutím. Frekvenční odezva: 48Hz-20kHz, max. SPL 135dB, konektory 2x XLR / TRS combo jack a 1 XLR link Output. Možnost použít jako odposlech na pódiu, i jako klasický reprobox s možností uchycení na stojan. Černé barevné provedení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Electro Voice ETX-15P Two-Way Powered Loudspeaker z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 213505
- jistota kvalitního výrobce Electro Voice
- kategorie Aktivní reproboxy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 65 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Electro Voice ETX-15P Two-Way Powered Loudspeaker. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Electro Voice ETX-15P Two-Way Powered Loudspeaker na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Aktivní reproboxy Electro Voice, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Electro Voice ETX-15P Two-Way Powered Loudspeaker vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: