Kde koupit Electro Voice ETX-18SP Powered Subwoofer

Aktivní subwoofer série D s výkonem 1800W. Osazen 18 "DVX wooferem, Zabudovaný FIR-Drive DSP (Digital Signal Processing) ovládaný jedním knoflíkem, aktivován stisknutím. Frekvenční odezva: 33Hz - 150H… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Electro Voice ETX-18SP Powered Subwoofer Aktivní subwoofery
Cena
36 690 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Electro Voice ETX-18SP Powered Subwoofer které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 36 690 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Aktivní subwoofer série D s výkonem 1800W. Osazen 18 "DVX wooferem, Zabudovaný FIR-Drive DSP (Digital Signal Processing) ovládaný jedním knoflíkem, aktivován stisknutím. Frekvenční odezva: 33Hz - 150Hz, max. SPL 135dB, konektory 2 x XLR / TRS combo jack a 2 x XLR link Output. Možnost uchycení na reproduktorový stojan. Balení obsahuje 4 kolečka pro lepší manipulaci. Rozměry: 550 x 675 x 910 mm, hmotnost: 52 kg. Černé barevné provedení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Electro Voice ETX-18SP Powered Subwoofer z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 213508
- jistota kvalitního výrobce Electro Voice
- kategorie Aktivní subwoofery

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 45 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Electro Voice ETX-18SP Powered Subwoofer. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Electro Voice ETX-18SP Powered Subwoofer na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Aktivní subwoofery Electro Voice, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Electro Voice ETX-18SP Powered Subwoofer vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: