Kde koupit Electro Voice EVID 4.2

Dvoupásmový pasivní kompaktní reprobox ze série EVID s výkonem 100 W (400 W peak), dostupný v černém barevném provedení. Vhodný do restauračních zařízení, barů či obchodních prodejen. S ventilovaným L… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Electro Voice EVID 4.2 Pasivní reproboxy
Cena
9 310 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Electro Voice EVID 4.2 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 9 310 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dvoupásmový pasivní kompaktní reprobox ze série EVID s výkonem 100 W (400 W peak), dostupný v černém barevném provedení. Vhodný do restauračních zařízení, barů či obchodních prodejen. S ventilovaným LF krytem, ABS krytem před vlivy nepříznivého počasí a ochranou proti přetížení. Cena je za pár.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Electro Voice EVID 4.2 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 219903
- jistota kvalitního výrobce Electro Voice
- kategorie Pasivní reproboxy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 83 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Electro Voice EVID 4.2. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Electro Voice EVID 4.2 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pasivní reproboxy Electro Voice, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Electro Voice EVID 4.2 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: