Kde koupit Electro Voice Q99

Vysoce výkonný, dvoukanálový zesilovač s inovativní konstrukcí třídy AB ze série Q s velikostí 2U. Nabízí výkon 1250W při impedancí 2Ohm, respektive 900W při impedancí 4Ohm pro každý kanál. Disponuje… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Electro Voice Q99 Zesilovače 850-2000 Watt-4 Ohm
Cena
19 190 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Electro Voice Q99 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 19 190 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vysoce výkonný, dvoukanálový zesilovač s inovativní konstrukcí třídy AB ze série Q s velikostí 2U. Nabízí výkon 1250W při impedancí 2Ohm, respektive 900W při impedancí 4Ohm pro každý kanál. Disponuje velkým výkonem, špičkovou kvalitou zvuku, vysokou spolehlivostí, vysokou dynamikou a nízkou hmotností. Zesilovač obsahuje klasické síťové zdroje s toroidním transformátorem, tepelnou nebo zkratovou ochranu a omezovač náběhového proudu při zapínání. Zařízení obsahuje funkci LPN, LPN filtr, zabudovaný dynamický limiter a dynamický headroom. Kromě toho je vybaven zabudovanými XLR In konektory a jednoduchým připojením k reproduktorům. Rozměry: 88,1mm x 483mm x 421,5mm, Hmotnost: 16,3kg

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Electro Voice Q99 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 217381
- jistota kvalitního výrobce Electro Voice
- kategorie Zesilovače 850-2000 Watt-4 Ohm

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 93 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Electro Voice Q99. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Electro Voice Q99 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Zesilovače 850-2000 Watt-4 Ohm Electro Voice, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Electro Voice Q99 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: