Kde koupit Electro Voice ZLX15

Pasivní pódiový monitor s jedním 15" reproduktorem a 1" výškovým driverem. Výkon 250W, peak při 1000W dosahující hlasitost 96dB. Pracuje ve frekvenčním pásmu 44 Hz - 20 kHz při impedanci 8Ohm. Napájí… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Electro Voice ZLX15 Pasivní reproboxy
Cena
8 590 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Electro Voice ZLX15 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 8 590 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pasivní pódiový monitor s jedním 15" reproduktorem a 1" výškovým driverem. Výkon 250W, peak při 1000W dosahující hlasitost 96dB. Pracuje ve frekvenčním pásmu 44 Hz - 20 kHz při impedanci 8Ohm. Napájí se speakon konektorem.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Electro Voice ZLX15 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 210494
- jistota kvalitního výrobce Electro Voice
- kategorie Pasivní reproboxy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 92 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Electro Voice ZLX15. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Electro Voice ZLX15 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pasivní reproboxy Electro Voice, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Electro Voice ZLX15 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: