Kde koupit Elektrická odsávačka Natural Nursing 3v1

Elektrická odsávačka, Baby Ono <strong>Elektrická odsávačka Natural Nursing.</strong> <br /> <br />Trojfázový program s deseti režimy odsávání: <br />- masáž stimulující… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Elektrická odsávačka Natural Nursing 3v1 Vybavení a doplňky
Cena
1 603 Kč
Dostupnost
Skladem 01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Elektrická odsávačka Natural Nursing 3v1 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 603 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Elektrická odsávačka, Baby Ono <strong>Elektrická odsávačka Natural Nursing.</strong> <br /> <br />Trojfázový program s deseti režimy odsávání: <br />- masáž stimulující tok mléka <br />- masáž stimulující tok mléka včetně odsávání <br />- odsávání mateřského mléka <br /> <br />Napájení akumulátorovými bateriemi. <br />Možnost krmení přímo z láhve hned po odsátí mléka. <br />Součástí je lahvička Natural Nursing 180 ml. <br />Vyrobeno z šetrných materiálů. <br />Neobsahuje Bisfenol A.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Elektrická odsávačka Natural Nursing 3v1 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5901435408476 a ID 96192
- jistota kvalitního výrobce Baby ONO
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 63 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Elektrická odsávačka Natural Nursing 3v1. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Elektrická odsávačka Natural Nursing 3v1 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby ONO, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Elektrická odsávačka Natural Nursing 3v1 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby ONO, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz