Kde koupit Elektrobock CN12

Čidlo Elektrobock CN12: Pohybový senzor se 140° detekčním úhlem v nástěnném provedení a moderním elegantním designu dokáže spínat připojené osvětlovací jednotky při narušení svého pracovní… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Elektrobock CN12 Vybavení a doplňky
Cena
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Elektrobock CN12 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Čidlo Elektrobock CN12: Pohybový senzor se 140° detekčním úhlem v nástěnném provedení a moderním elegantním designu dokáže spínat připojené osvětlovací jednotky při narušení svého pracovního pole. Mezi nastavitelné funkce patří délka sepnutí světel, ale také úroveň citlivosti na světlo, respektive úroveň šera, od které bude senzor světla rozsvicet. Zařízení je určeno zejména pro exteriérové použití, ale instalaci v interiéru nic nebrání. Klíčové vlastnosti nástěnného pohybového senzoru Elektrobock CN12Automatické spínání světelŠiroký detekční záběrNastavitelná citlivost na světlo a doba sepnutíPro nástěnnou instalaci v interiérech i exteriérechModerní minimalistický designNastavitelná hlava na kloubu Parametry nástěnného pohybového senzoru Elektrobock CN12Napájení: síťovéZpůsob instalace: nástěnnáTyp čidla: drátovéTyp použití: vnitřní i venkovníDetekční úhel: 140°Nastavitelný čas: 10 s až 12 minDetekční vzdálenost: 0 m až 12 mCitlivost na světlo: 3 Lux až 2000 LuxMontáž bez nulového vodiče: NeStupeň krytí: IP44Pracovní teplota: -20°C až 40°CRozměry: cca 85 × 60 × 87 mm

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Elektrobock CN12 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8594012221161 a ID 5167740
- jistota kvalitního výrobce ELEKTROBOCK CZ
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 77 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Elektrobock CN12. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Elektrobock CN12 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky ELEKTROBOCK CZ, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Elektrobock CN12 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky ELEKTROBOCK CZ, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto