Kde koupit Emos prodlužovací 250V, 3x zásuvka, 5m, bílý

Napájecí kabel Emos prodlužovací 250V, 3x zásuvka, 5m, bílý:Asi každý z nás jednou za čas potřebuje prodlužovací kabel na elektřinu. Své uplatnění najde nejen v bytě při rozšíření dosahu elektrické sí… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Emos prodlužovací 250V, 3x zásuvka, 5m, bílý Prodlužovačky
Cena
159 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Emos prodlužovací 250V, 3x zásuvka, 5m, bílý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 159 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Napájecí kabel Emos prodlužovací 250V, 3x zásuvka, 5m, bílý:Asi každý z nás jednou za čas potřebuje prodlužovací kabel na elektřinu. Své uplatnění najde nejen v bytě při rozšíření dosahu elektrické sítě, ale také venku na zahradě či stavbě. Právě na vnitřní využití je určen bílý prodlužovací kabel Emos 3Z s délkou 5 metrů a 3 zásuvkami včetně osvětleného vypínače.Asi každý z nás jednou za čas potřebuje prodlužovací kabel na elektřinu. Své uplatnění najde nejen v bytě při rozšíření dosahu elektrické sítě, ale také venku na zahradě či stavbě. Právě na vnitřní využití je určen bílý prodlužovací kabel Emos 3Z s délkou 5 metrů a 3 zásuvkami včetně osvětleného vypínače.Prodlužovací kabel je vyroben z odolného plastu a gumy. Jedná se o klasické zásuvky - typ E na napětí 230V / 50 Hz. Maximální zátěž kabelu je 2300 W.Hlavní přednostiDosah až 5 metrůOsvětlený vypínačK dispozici 3 zásuvky typu EBezpečné gumové provedení

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Emos prodlužovací 250V, 3x zásuvka, 5m, bílý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595025301468 a ID 4564751
- jistota kvalitního výrobce EMOS
- kategorie Prodlužovačky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 85 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Emos prodlužovací 250V, 3x zásuvka, 5m, bílý. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Emos prodlužovací 250V, 3x zásuvka, 5m, bílý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Prodlužovačky EMOS, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Emos prodlužovací 250V, 3x zásuvka, 5m, bílý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: