Kde koupit EMOS Spojovací LED řetěz, 10m, multicolor

Vánoční osvětlení EMOS Spojovací LED řetěz, 10m, multicolor: Rozsviťte svůj domov světýlky EMOS a přilákejte toho správného vánočního duchaPokud potřebujete vyřešit venk… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • EMOS Spojovací LED řetěz, 10m, multicolor Vybavení a doplňky
Cena
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží EMOS Spojovací LED řetěz, 10m, multicolor které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vánoční osvětlení EMOS Spojovací LED řetěz, 10m, multicolor: Rozsviťte svůj domov světýlky EMOS a přilákejte toho správného vánočního duchaPokud potřebujete vyřešit venkovní osvětlení je ideálním řešením spojovací neboli connecting systém. Řetězy z řady connecting od společnosti EMOS mají stupeň krytí IP44 a umožňují vzájemné napojování světelných řetězů. Díky tomu tak na jednu zásuvku osvětlíte celý dům od komínu až po stromy. Propojovací vánoční řetěz lze díky kvalitnímu provedení umístit nejen v interiéru, ale i venku. Nabízí tak nepřeberné množství způsobů aranžování, které ještě více vynikne při spojení několika řetězů dohromady. Osvětlení pro správnou vánoční atmosféruPro správnou vánoční atmosféru jsou odpovídající světýlka nezbytným příslušenstvím, které prozáří váš domov a dodá mu tu správnou sváteční náladu. Firma EMOS proto připravila sadu světýlek ve formě spojovacího řetězu, na kterém se nachází 100 LED žároviček v klasickém tvaru. Žárovky jsou barevné a jejich životnost je úctyhodných 50 tisíc hodin. Délka řetězu je 10 m s přívodním kabelem dlouhým 10 cm. Vyzdobte dům a zahradu na jeden adaptérPřed zakoupením samotného světelného řetězu si nezapomeňte koupit napájecí adaptér. Díky adaptéru budete moci do eklektické sítě připojit světelný řetěz s až 1 000 LED světýlky. K dispozici je varianta s časovačem i bez něj. Jistě také u adaptéru oceníte stupeň krytí IP44. Klíčové vlastnosti vánočního osvětlení EMOS multicolor 100 LEDMožnost propojení více kompatibilních řetězůBarevná verze žárovekSvětýlka EMOS jsou vhodná pro vnější i vnitřní použitíŽivotnost až 50 tisíc hodinDélka řetězu 10 m

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit EMOS Spojovací LED řetěz, 10m, multicolor z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8592920041284 a ID 5113136
- jistota kvalitního výrobce EMOS
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 90 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit EMOS Spojovací LED řetěz, 10m, multicolor. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa EMOS Spojovací LED řetěz, 10m, multicolor na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky EMOS, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete EMOS Spojovací LED řetěz, 10m, multicolor vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky EMOS, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto