Kde koupit EP Line Šampón a Sprchový gel Minions 400 ml

Šampón a sprchový gel Minions. Mimoni jsou človíčci zabarveni do žluté barvy. Mimoni jsou na Zemi mnohem déle než lidstvo a jejich hlavní mise je sloužit tomu největšímu padouchovi na světě. Najít si… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • EP Line Šampón a Sprchový gel Minions 400 ml
					
				 Dětské šampóny
Cena
99 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží EP Line Šampón a Sprchový gel Minions 400 ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 99 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Šampón a sprchový gel Minions. Mimoni jsou človíčci zabarveni do žluté barvy. Mimoni jsou na Zemi mnohem déle než lidstvo a jejich hlavní mise je sloužit tomu největšímu padouchovi na světě. Najít si pána byla hračka ale udržet si ho-to byl pro ně oříšek. Sloužili například Tyrannosaurusovi, císaři Drákulu nebo například Napoleonu Bonaparte. Všechny výrobky jsou hypoalergenní a dermatologicky testované.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit EP Line Šampón a Sprchový gel Minions 400 ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 663350062854 a ID 1188656
- jistota kvalitního výrobce EP Line
- kategorie Dětské šampóny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 81 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit EP Line Šampón a Sprchový gel Minions 400 ml . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa EP Line Šampón a Sprchový gel Minions 400 ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské šampóny EP Line, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete EP Line Šampón a Sprchový gel Minions 400 ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské šampóny EP Line, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz