Kde koupit Epiphone Dobro Hound Dog Deluxe Square Neck

Dobro s fládrováným javorovým tělem a tloušťkou 3,5", hranatý mahagonový krk s 19 pražci a rádiusem 12", nultým pražců o tloušťce 50,8 mm a speciální Peghead Dobro® DECAL intarzií, zvukové díry ve tva… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Epiphone Dobro Hound Dog Deluxe Square Neck Resonator kytary
Cena
14 490 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Epiphone Dobro Hound Dog Deluxe Square Neck které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 14 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dobro s fládrováným javorovým tělem a tloušťkou 3,5", hranatý mahagonový krk s 19 pražci a rádiusem 12", nultým pražců o tloušťce 50,8 mm a speciální Peghead Dobro® DECAL intarzií, zvukové díry ve tvaru "F", Resonator Dobro Cone, niklovaný povrch, Grover ladící mechaniky, Kobylkový pavouk s ebenově/javorovou základnou, snímač Fishman™ Resonator pickup, provedení Vintage Brown.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Epiphone Dobro Hound Dog Deluxe Square Neck z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 20036
- jistota kvalitního výrobce Epiphone
- kategorie Resonator kytary

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 109 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Epiphone Dobro Hound Dog Deluxe Square Neck. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Epiphone Dobro Hound Dog Deluxe Square Neck na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Resonator kytary Epiphone, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Epiphone Dobro Hound Dog Deluxe Square Neck vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: