Kde koupit Ergonomické nosítko Little Frog - Black cube

Ergonomické nosítko Little Frog - Black cube <strong>Kvalitní ergonomické nosítko Little Frog.</strong> <br /> <br />Little Frog byla stvořeno pro rodiče, kteří chtějí, aby je… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ergonomické nosítko Little Frog - Black cube Vybavení a doplňky
Cena
3 099 Kč
Dostupnost
Skladem 28.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ergonomické nosítko Little Frog - Black cube které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 099 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Ergonomické nosítko Little Frog - Black cube <strong>Kvalitní ergonomické nosítko Little Frog.</strong> <br /> <br />Little Frog byla stvořeno pro rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti byly v prvních dnech zdravě a bezpečně nošeno. <br />Není nic lepšího než blízkost! <br /> <br />Rostoucí nosítko vhodné pro děti od prvních týdnů (od 4kg) až do asi 2 let. <br />Je velmi pohodlné, vyrobeno ze šátku Little Frog, dokáže se tedy perfektně přizpůsobit jak miminku tak i rodiči. <br /> <br />Nosítko se dá používat jak pro nošení na břiše, tak na zádech, je možné křížit ramenní popruhy. <br /> <br />Nosítko jednoduše poroste s Vaším dítětem a to díky možnosti rozšíření jak šířky, tak výšky zádové opěrky. <br /> <br />Díky šátkovému materiálu se jedná o měkké nosítko - v nosítku se dá jednoduše docílit ergonomické polohy - zakulacená zádíčka (která zboku připomínají písmeno C) a nožičky do písmene "M" (tedy kolínka jsou výše než zadeček). <br /> <br />Gramáž: 250-260 g/m2. <br /> <br />Vyrobeno v Polsku. <br /> <br />Nosítko splňuje: <br /> <br />- EN13209-2: 2015, <br />- CEN/TR 16512: 2015, <br />- ASTM F-2236-16a, <br />- CPSIA (pouze pro USA).

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ergonomické nosítko Little Frog - Black cube z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902406029249 a ID 94871
- jistota kvalitního výrobce LITTLE FROG
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 105 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ergonomické nosítko Little Frog - Black cube. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ergonomické nosítko Little Frog - Black cube na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky LITTLE FROG, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ergonomické nosítko Little Frog - Black cube vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky LITTLE FROG, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz