Kde koupit Ernie Ball 2306 Tenor Banjo Stainless Steel Light

Struny pro tenor banjo vyrobeny z oceli ukončené smyčkou. Struny vynikají jasným zvukem. Tvrdost: 09-28. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ernie Ball 2306 Tenor Banjo Stainless Steel Light Struny pro banjo
Cena
148 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ernie Ball 2306 Tenor Banjo Stainless Steel Light které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 148 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Struny pro tenor banjo vyrobeny z oceli ukončené smyčkou. Struny vynikají jasným zvukem. Tvrdost: 09-28.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ernie Ball 2306 Tenor Banjo Stainless Steel Light z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 216040
- jistota kvalitního výrobce Ernie Ball
- kategorie Struny pro banjo

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 58 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ernie Ball 2306 Tenor Banjo Stainless Steel Light. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ernie Ball 2306 Tenor Banjo Stainless Steel Light na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Struny pro banjo Ernie Ball, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ernie Ball 2306 Tenor Banjo Stainless Steel Light vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: