Kde koupit Ernie Ball 2309 5-string Banjo Stainless Steel Medium

Struny pro 5 strunné banjo vyrobeny z oceli ukončené smyčkou. Struny vynikají jasným zvukem. Tvrdost: 10-24w. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ernie Ball 2309 5-string Banjo Stainless Steel Medium Struny pro banjo
Cena
149 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ernie Ball 2309 5-string Banjo Stainless Steel Medium které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 149 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Struny pro 5 strunné banjo vyrobeny z oceli ukončené smyčkou. Struny vynikají jasným zvukem. Tvrdost: 10-24w.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ernie Ball 2309 5-string Banjo Stainless Steel Medium z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 216038
- jistota kvalitního výrobce Ernie Ball
- kategorie Struny pro banjo

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 125 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ernie Ball 2309 5-string Banjo Stainless Steel Medium. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ernie Ball 2309 5-string Banjo Stainless Steel Medium na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Struny pro banjo Ernie Ball, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ernie Ball 2309 5-string Banjo Stainless Steel Medium vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: