Kde koupit Eurolite Color Filter Set 56

Set barevných filtrů vhodných pro použití s bodovými světly PAR 56. Rozměry barevných filtrů: 190 x 190 mm. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Eurolite Color Filter Set 56 Příslušenství a náhradní díly
Cena
160 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Eurolite Color Filter Set 56 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 160 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Set barevných filtrů vhodných pro použití s bodovými světly PAR 56. Rozměry barevných filtrů: 190 x 190 mm.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Eurolite Color Filter Set 56 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 226090
- jistota kvalitního výrobce Eurolite
- kategorie Příslušenství a náhradní díly

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 117 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Eurolite Color Filter Set 56. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Eurolite Color Filter Set 56 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Příslušenství a náhradní díly Eurolite, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Eurolite Color Filter Set 56 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: