Kde koupit Eurolite LED KLS-401

Kompaktní sada 4 výkonných RGB LED PAR reflektorů se 720 ks 10 mm LED diodami. 180 ks 10 mm LED diod v každém spotu (60x červená, 60x zelená, 60x modrá). Každý spot lze individuálně řídit DMX signálem… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Eurolite LED KLS-401 Světelné sestavy
Cena
9 490 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Eurolite LED KLS-401 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 9 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kompaktní sada 4 výkonných RGB LED PAR reflektorů se 720 ks 10 mm LED diodami. 180 ks 10 mm LED diod v každém spotu (60x červená, 60x zelená, 60x modrá). Každý spot lze individuálně řídit DMX signálem (15 ovládacích kanálů) nebo prostřednictvím vestavěného mikrofonu, možnost ovládání nožním spínačem.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Eurolite LED KLS-401 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 19099
- jistota kvalitního výrobce Eurolite
- kategorie Světelné sestavy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 119 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Eurolite LED KLS-401. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Eurolite LED KLS-401 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Světelné sestavy Eurolite, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Eurolite LED KLS-401 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: