Kde koupit Eurolite PAR 30 Patice E 27 Black

PAR light. Napájí se pomocí 230 V AC / 50 Hz a má maximální spotřebu 100 W. Poloha nosiče je nastavitelná. Součástí produktu je i standardní žárovková objímka E27 a rám na barevné filtry. Součástí pro… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Eurolite PAR 30 Patice E 27 Black PAR reflektory
Cena
530 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Eurolite PAR 30 Patice E 27 Black které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 530 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

PAR light. Napájí se pomocí 230 V AC / 50 Hz a má maximální spotřebu 100 W. Poloha nosiče je nastavitelná. Součástí produktu je i standardní žárovková objímka E27 a rám na barevné filtry. Součástí produktu není světelný zdroj - žárovka. Rozměry: 210 x 130 x 100 mm. Hmotnost: 0,5 kg. Barevné provedení: Black

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Eurolite PAR 30 Patice E 27 Black z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 226084
- jistota kvalitního výrobce Eurolite
- kategorie PAR reflektory

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 131 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Eurolite PAR 30 Patice E 27 Black. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Eurolite PAR 30 Patice E 27 Black na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce PAR reflektory Eurolite, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Eurolite PAR 30 Patice E 27 Black vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: