Kde koupit Eurolite PAR 56 SET Black

Sestava bodového reflektor PAR 56, světelného zdroje s výkonem 300W a sady 4 barevných filtrů. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Eurolite PAR 56 SET Black PAR reflektory
Cena
969 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Eurolite PAR 56 SET Black které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 969 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sestava bodového reflektor PAR 56, světelného zdroje s výkonem 300W a sady 4 barevných filtrů.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Eurolite PAR 56 SET Black z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 226075
- jistota kvalitního výrobce Eurolite
- kategorie PAR reflektory

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 94 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Eurolite PAR 56 SET Black. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Eurolite PAR 56 SET Black na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce PAR reflektory Eurolite, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Eurolite PAR 56 SET Black vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: