Kde koupit Eurolite PAR 64 Short Black

Krátký PAR 64 s rámem pro barevné filtry vhodný pro kombinaci se žárovkou. Pevná, ale lehká hliníková konstrukce nabízí otvor pro bezproblémové upevnení na konstrukci nebo svetelnou rampu. Rám má v za… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Eurolite PAR 64 Short Black PAR reflektory
Cena
990 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Eurolite PAR 64 Short Black které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Krátký PAR 64 s rámem pro barevné filtry vhodný pro kombinaci se žárovkou. Pevná, ale lehká hliníková konstrukce nabízí otvor pro bezproblémové upevnení na konstrukci nebo svetelnou rampu. Rám má v zadní cásti patici pro žárovku (GX16D). Rozmery: 480 x 260 x 265 mm, hmotnost: 1,4 kg. Barevné provedení: Black.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Eurolite PAR 64 Short Black z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 226086
- jistota kvalitního výrobce Eurolite
- kategorie PAR reflektory

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 80 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Eurolite PAR 64 Short Black. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Eurolite PAR 64 Short Black na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce PAR reflektory Eurolite, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Eurolite PAR 64 Short Black vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: