Kde koupit Eurolite R-19-8 1U Extension lead Black

Profesionální elektrická prodlužovačka.Umožňuje zapojit až 8 různých elektrických zařízení. Stíněný kabel zajistí bezproblémové fungování. Prodlužovačka má po bocích konstrukce uši pro instalaci do ra… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Eurolite R-19-8 1U Extension lead Black Kabely ke světlům
Cena
1 090 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Eurolite R-19-8 1U Extension lead Black které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Profesionální elektrická prodlužovačka.Umožňuje zapojit až 8 různých elektrických zařízení. Stíněný kabel zajistí bezproblémové fungování. Prodlužovačka má po bocích konstrukce uši pro instalaci do racku. Barevné provedení: Black

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Eurolite R-19-8 1U Extension lead Black z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 227888
- jistota kvalitního výrobce Eurolite
- kategorie Kabely ke světlům

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 100 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Eurolite R-19-8 1U Extension lead Black. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Eurolite R-19-8 1U Extension lead Black na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kabely ke světlům Eurolite, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Eurolite R-19-8 1U Extension lead Black vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: