Kde koupit Eurolite Theatre 2000

Reflektor s vysokým světelným výkonem. Součástí je rám na barevné filtry a ochranná mřížka. Ohnisko od 10 "do 40". Provedení Fresnel. Lampa 230V/2000W GY 16. Ideální do sálů, divadel a pro pódiové sví… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Eurolite Theatre 2000 Scénická světla
Cena
4 890 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Eurolite Theatre 2000 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 890 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Reflektor s vysokým světelným výkonem. Součástí je rám na barevné filtry a ochranná mřížka. Ohnisko od 10 "do 40". Provedení Fresnel. Lampa 230V/2000W GY 16. Ideální do sálů, divadel a pro pódiové svícení. Žárovka není součástí balení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Eurolite Theatre 2000 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 215353
- jistota kvalitního výrobce Eurolite
- kategorie Scénická světla

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 99 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Eurolite Theatre 2000. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Eurolite Theatre 2000 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Scénická světla Eurolite, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Eurolite Theatre 2000 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: