Kde koupit Evans 20'' PHOTOGRAPHY CHAINS 1

Rezonanční blána na velký buben s grafickým motivem. Blána je vyrobena z jedné 7,5 mil. hrubé vrstvy a spolu s 10mil hrubým vnitřním tlumícím kruhem zajišťuje příjemný basový zvuk bez nechtěných frekv… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Evans 20'' PHOTOGRAPHY CHAINS 1 Rezonanční blány s grafikou 20
Cena
2 290 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Evans 20'' PHOTOGRAPHY CHAINS 1 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 290 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Rezonanční blána na velký buben s grafickým motivem. Blána je vyrobena z jedné 7,5 mil. hrubé vrstvy a spolu s 10mil hrubým vnitřním tlumícím kruhem zajišťuje příjemný basový zvuk bez nechtěných frekvencí. Barevný motiv je nanášen speciální metodou přímo na blánu ve fotokvalitě. Průměr 20" série Photography - Chains 1

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Evans 20'' PHOTOGRAPHY CHAINS 1 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 16004
- jistota kvalitního výrobce Evans
- kategorie Rezonanční blány s grafikou 20"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 55 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Evans 20'' PHOTOGRAPHY CHAINS 1. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Evans 20'' PHOTOGRAPHY CHAINS 1 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Rezonanční blány s grafikou 20" Evans, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Evans 20'' PHOTOGRAPHY CHAINS 1 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: