Kde koupit Evans 24'' EQ3 Resonant Coated White

Blána na bicí: 24 "EQ3 Resonant Coated White. Blána je vyrobena z jedné 7,5 mm silné vrstvy s rezonanční dírou o velikosti 5". Verze Coated poskytuje silnější attack a hutné basy. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Evans 24'' EQ3 Resonant Coated White Rezonanční blány 24
Cena
1 390 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Evans 24'' EQ3 Resonant Coated White které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 390 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Blána na bicí: 24 "EQ3 Resonant Coated White. Blána je vyrobena z jedné 7,5 mm silné vrstvy s rezonanční dírou o velikosti 5". Verze Coated poskytuje silnější attack a hutné basy.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Evans 24'' EQ3 Resonant Coated White z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 100647
- jistota kvalitního výrobce Evans
- kategorie Rezonanční blány 24"/26"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 101 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Evans 24'' EQ3 Resonant Coated White. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Evans 24'' EQ3 Resonant Coated White na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Rezonanční blány 24"/26" Evans, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Evans 24'' EQ3 Resonant Coated White vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: