Kde koupit EVH Premium Pick Tin

Speciální sada kytarových trsátek ze série navržené legendárním kytaristou Eddiem Van Halenem v plechovém obalu. Vyrobeny jsou z velmi odolného nylonu, mají jedinečný tvar a drsnou povrchovou úpravu… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • EVH Premium Pick Tin s tvrdostí Medium
Cena
350 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží EVH Premium Pick Tin které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 350 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Speciální sada kytarových trsátek ze série navržené legendárním kytaristou Eddiem Van Halenem v plechovém obalu. Vyrobeny jsou z velmi odolného nylonu, mají jedinečný tvar a drsnou povrchovou úpravu, která zajišťuje dobré uchopení trsátka. V sadě je 12 ks trsátek o tloušťce 0,6 mm. Plechový obal i trsátka jsou označeny logem EVH, v designu obalu je navíc zakomponována i legendární Van Halenova kytara Frankenstrat.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit EVH Premium Pick Tin z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 220428
- jistota kvalitního výrobce EVH
- kategorie s tvrdostí Medium

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 87 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit EVH Premium Pick Tin. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa EVH Premium Pick Tin na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce s tvrdostí Medium EVH, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete EVH Premium Pick Tin vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: