Kde koupit EXTOL CRAFT 417220

Oscilační bruska EXTOL CRAFT 417220… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • EXTOL CRAFT 417220 Multifunkční
Cena
1 349 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží EXTOL CRAFT 417220 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 349 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Oscilační bruska EXTOL CRAFT 417220: pp Oscilační bruska EXTOL CRAFT 417220 je praktické multifunkční zařízení, se kterým hravě zvládnete veškeré potřebné úkony jako například řezání, broušení, odstraňování starých tmelů nebo laků. Díky svému provedení a kompaktním rozměrům se s bruskou dostanete i do špatně dostupných míst. Celkově kvalitně zpracované tělo je zárukou vysoké odolnosti při práci v nepříznivých podmínkách. Základ tvoří výkonný 300W elektromotor, jenž dosahuje až 21 000 kmitů za minutu, takže si hravě poradíte s většinou zpracovatelných materiálů. Velikou výhodou je systém regulace otáček a funkce pomalého rozběhu Soft Start.  Klíčové vlastnosti oscilační brusky ExtolCenově dostupná oscilační bruskaUrčeno pro řezání, broušení i škrábáníVýkonný 300W motor - až 21 000 kmitů za minutuKompaktní rozměry, nízká hmotnost - pouhých 1,1 kgRegulace otáčekSystém pomalého rozběhu

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit EXTOL CRAFT 417220 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595126967037 a ID 5017474
- jistota kvalitního výrobce Extol
- kategorie Multifunkční

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 52 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit EXTOL CRAFT 417220. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa EXTOL CRAFT 417220 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Multifunkční Extol, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete EXTOL CRAFT 417220 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Multifunkční Extol, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto