Kde koupit EXTOL PREMIUM nůžky na plech převodové, 255mm, rovně a doprava

Nůžky EXTOL PREMIUM nůžky na plech převodové, 255mm, rovně a doprava: Převodové nůžky na plech kategorie EXTOL PREMIUM pravé jsou kvalitním produktem vyrobeným podle nejnovějších technologií za dostupnou cenu. Při výrobě nářadí EXTOL PREMIUM je kladen důraz na zpracování a kvalitu použitých materiálů. Kované čelisti nůžek EXTOL PREMIUM s vroubkovaným ostřím z CrV oceli jsou indukčně kalené na HRC 56-63. Čelisti vyhnuté ze směru osy rukojetí umožňují hladší a snadnější stříhání. Stříhat lze pohodlně  jednou rukou díky ergonomickým odolným rukojetím s automatickým rozevřením. St… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • EXTOL PREMIUM nůžky na plech převodové, 255mm, rovně a doprava Nůžky na plech
Cena
179 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží EXTOL PREMIUM nůžky na plech převodové, 255mm, rovně a doprava které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 179 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit EXTOL PREMIUM nůžky na plech převodové, 255mm, rovně a doprava z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595126909532 a ID 5495020
- jistota kvalitního výrobce EXTOL PREMIUM
- kategorie Nůžky na plech

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 49 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit EXTOL PREMIUM nůžky na plech převodové, 255mm, rovně a doprava. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa EXTOL PREMIUM nůžky na plech převodové, 255mm, rovně a doprava na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Nůžky na plech EXTOL PREMIUM, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete EXTOL PREMIUM nůžky na plech převodové, 255mm, rovně a doprava vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: