Kde koupit EXTOL PREMIUM rašple, sada 3ks, 250mm

Pilník EXTOL PREMIUM rašple, sada 3ks, 250mm: Sada rašplí EXTOL PREMIUM nabízí ideální pracovní nástroje do každé hobby dílny. Rašple EXTOL z řady PREMIUM se vyznačují ergonomickým zpracováním… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • EXTOL PREMIUM rašple, sada 3ks, 250mm Vybavení a doplňky
Cena
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží EXTOL PREMIUM rašple, sada 3ks, 250mm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pilník EXTOL PREMIUM rašple, sada 3ks, 250mm: Sada rašplí EXTOL PREMIUM nabízí ideální pracovní nástroje do každé hobby dílny. Rašple EXTOL z řady PREMIUM se vyznačují ergonomickým zpracováním, vysokou kvalitou použitých materiálů, designem a vyspělou technologií. EXTOL PREMIUM nabízí záruku, že dostanete výrobek za dostupnou cenu v kvalitě profesionálních značek. Sada obsahuje celkem 3 ks různých tvarovaných rašplí pro co nejpřesnější použití. Klíčové vlastnosti sady rašplí EXTOL PREMIUMKvalitní sada rašplí v prémiovém provedeníDélka: 250 mmTvrzené na 40-48 HRCTvary: plochý, úsečový, kruhový

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit EXTOL PREMIUM rašple, sada 3ks, 250mm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595126951821 a ID 5495006
- jistota kvalitního výrobce EXTOL PREMIUM
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 103 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit EXTOL PREMIUM rašple, sada 3ks, 250mm. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa EXTOL PREMIUM rašple, sada 3ks, 250mm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky EXTOL PREMIUM, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete EXTOL PREMIUM rašple, sada 3ks, 250mm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky EXTOL PREMIUM, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto