Kde koupit EXTOL vrtáky do dřeva, sada 8ks

Sada vrtáků do dřeva EXTOL vrtáky do dřeva, sada 8ks: Sada EXTOL obsahuje 8 kvalitních vrtáků do dřeva. Jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu (CrV), takže už opravdu něco vydrží. V sadě nal… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • EXTOL vrtáky do dřeva, sada 8ks Vybavení a doplňky
Cena
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží EXTOL vrtáky do dřeva, sada 8ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sada vrtáků do dřeva EXTOL vrtáky do dřeva, sada 8ks: Sada EXTOL obsahuje 8 kvalitních vrtáků do dřeva. Jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu (CrV), takže už opravdu něco vydrží. V sadě naleznete nejčastěji používané průměry od 3 do 10 mm. Všechny vrtáky jsou přehledně umístěny v odolné plastové kazetě. Uživatele jistě potěší kvalitní a přesné provedení jednotlivých vrtáků. Klíčové vlastnosti sady vrtáků do dřeva EXTOL (8 ks)Vrtáky jsou vhodné pro vrtání do tvrdého i měkkého dřeva, tvrdých desek, překližek i dřevotřískySada obsahuje 8 kusů (3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 mm)Vyrobeno z odolného materiálu (CrV)Přehledně umístěno v odolné plastové kazetě

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit EXTOL vrtáky do dřeva, sada 8ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595126954532 a ID 5232609
- jistota kvalitního výrobce Extol
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 109 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit EXTOL vrtáky do dřeva, sada 8ks. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa EXTOL vrtáky do dřeva, sada 8ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Extol, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete EXTOL vrtáky do dřeva, sada 8ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Extol, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto