Kde koupit Fatra Buvol nafukovací pískací

Červený buvol z Fatry Napajedla býval před několika desetiletími ozdobou mnoha dětských pokojíčků a spousta dospěláků si jistě vzpomene, jak se jim rozzářily oči, když ho poprvé nafoukli. Ty časy jsou… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Fatra Buvol nafukovací pískací
					
				 Hopsadla
Cena
319 Kč
Dostupnost
Skladem 24.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Fatra Buvol nafukovací pískací které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 319 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Červený buvol z Fatry Napajedla býval před několika desetiletími ozdobou mnoha dětských pokojíčků a spousta dospěláků si jistě vzpomene, jak se jim rozzářily oči, když ho poprvé nafoukli. Ty časy jsou zpátky, protože legendárního BUVOLA Libuše Niklové můžete svým dětem opět koupit. Tělo buvola obsahuje pískátko a po usednutí vašeho dítka buvol zvesela zapíská. Nejedná se pouze o designovou ozdobu, ale také funkční a hlavně bezpečnou hračku.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fatra Buvol nafukovací pískací z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8593367346420 a ID 187268
- jistota kvalitního výrobce Fatra
- kategorie Hopsadla

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 103 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Fatra Buvol nafukovací pískací . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Fatra Buvol nafukovací pískací na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hopsadla Fatra, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Fatra Buvol nafukovací pískací vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Hopsadla Fatra, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz