Kde koupit Fatra Koník nafukovací

Veselý nafukovací koník v oranžovém provedení z Fatry Napajedla poskytne vašim dětem kopec legrace. Koník nepotřebuje ani krmení ani stáj. Stačí na něj usednout a dostih může začít. Také tento plnokre… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Fatra Koník nafukovací
					
				 Hopsadla
Cena
319 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Fatra Koník nafukovací které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 319 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Veselý nafukovací koník v oranžovém provedení z Fatry Napajedla poskytne vašim dětem kopec legrace. Koník nepotřebuje ani krmení ani stáj. Stačí na něj usednout a dostih může začít. Také tento plnokrevník patří do řady retro hraček, které si získaly oblibu jak v tuzemsku, tak v zahraničí díky svému nadčasovému designu.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fatra Koník nafukovací z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8593367391567 a ID 187323
- jistota kvalitního výrobce Fatra
- kategorie Hopsadla

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 99 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Fatra Koník nafukovací . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Fatra Koník nafukovací na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hopsadla Fatra, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Fatra Koník nafukovací vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Hopsadla Fatra, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz