Kde koupit Fatra Žirafa nafukovací

Krásná žirafa ve žlutém provedení z Fatry Napajedla je jednou z nejznámějších svého druhu na světě. Proslulost ji přinesl promyšlený design Libuše Niklové, funkčnost a hlavně obliba u dětí. Nafukovací… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Fatra Žirafa nafukovací
					
				 Hopsadla
Cena
319 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Fatra Žirafa nafukovací které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 319 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Krásná žirafa ve žlutém provedení z Fatry Napajedla je jednou z nejznámějších svého druhu na světě. Proslulost ji přinesl promyšlený design Libuše Niklové, funkčnost a hlavně obliba u dětí. Nafukovací žirafa má ergonomicky tvarované tělo, které v sobě ukrývá pískátko. Je vyrobena z bezpečného materiálu. Dopřejte svým dětem zábavu na celé hodiny.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fatra Žirafa nafukovací z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8593367348516 a ID 187280
- jistota kvalitního výrobce Fatra
- kategorie Hopsadla

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 128 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Fatra Žirafa nafukovací . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Fatra Žirafa nafukovací na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hopsadla Fatra, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Fatra Žirafa nafukovací vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Hopsadla Fatra, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz