Kde koupit Fender 50s Precision Bass MN Honey Blonde

Elektrická baskytara ze série Classic, tělo vyrobeno z olšového dřeva s polyesterovým lakováním, javorový "C" krk s 20 Vintage Style pražcovým javorovým hmatníkem, snímač Vintage Precision Bass ® Spli… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Fender 50s Precision Bass MN Honey Blonde 4-strunné P-Bass
Cena
24 740 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Fender 50s Precision Bass MN Honey Blonde které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 24 740 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Elektrická baskytara ze série Classic, tělo vyrobeno z olšového dřeva s polyesterovým lakováním, javorový "C" krk s 20 Vintage Style pražcovým javorovým hmatníkem, snímač Vintage Precision Bass ® Split Single-Coil, ovládání Master Volume, Master Tone, nikl-chromový hardware, American Vintage 4-kamenová kobylka, nultý pražec ze syntetické kosti, Anodized Aluminum pickguard, provedení Honey Blonde. *Gigbag je součástí balení

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fender 50s Precision Bass MN Honey Blonde z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 200192
- jistota kvalitního výrobce Fender
- kategorie 4-strunné P-Bass

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 135 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Fender 50s Precision Bass MN Honey Blonde. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Fender 50s Precision Bass MN Honey Blonde na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce 4-strunné P-Bass Fender, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Fender 50s Precision Bass MN Honey Blonde vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: