Kde koupit Fender '58 Precision Bass Guitar Pickguard Gold

Zlatem anodizovaný pickguard, určený pro baskytaru Fender '58 Precision Bass. Má 10 děr, díry pro opěrku palce a snímače. Je kompatibilní s většinou moderních baskytar typu Precision. Není kompatibiln… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Fender '58 Precision Bass Guitar Pickguard Gold Ostatní baskytarové příslušenství
Cena
1 790 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Fender '58 Precision Bass Guitar Pickguard Gold které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Zlatem anodizovaný pickguard, určený pro baskytaru Fender '58 Precision Bass. Má 10 děr, díry pro opěrku palce a snímače. Je kompatibilní s většinou moderních baskytar typu Precision. Není kompatibilní s pětistrunovými modely, modely pro leváky a s modelem American Deluxe. Barevné provedení: Zlatá.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fender '58 Precision Bass Guitar Pickguard Gold z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223250
- jistota kvalitního výrobce Fender
- kategorie Ostatní baskytarové příslušenství

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 86 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Fender '58 Precision Bass Guitar Pickguard Gold. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Fender '58 Precision Bass Guitar Pickguard Gold na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ostatní baskytarové příslušenství Fender, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Fender '58 Precision Bass Guitar Pickguard Gold vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: