Kde koupit Fender Classic Player Baja Telecaster MN 2 Tone Sunburst

Elektrická kytara ze série Classic Player, tělo vyrobeno z výběrového jasene s uretanovým lakováním, moderní šroubovaný javorový Soft "V" krk s 21 Medium Jumbo pražcovým javorovým hmatníkem, snímače 1… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Fender Classic Player Baja Telecaster MN 2 Tone Sunburst T-modely
Cena
19 590 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Fender Classic Player Baja Telecaster MN 2 Tone Sunburst které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 19 590 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Elektrická kytara ze série Classic Player, tělo vyrobeno z výběrového jasene s uretanovým lakováním, moderní šroubovaný javorový Soft "V" krk s 21 Medium Jumbo pražcovým javorovým hmatníkem, snímače 1x Custom Shop Broadcaster Single-Coil a 1x Custom Shop "Twisted" Tele Single-Coil, speciální elektronika s S-1 přepínačem , ovládání Master Volume, Master Tone a 4-polohový přepínač, s pochromovaným hardwarem. *Gigbag je součástí balení

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fender Classic Player Baja Telecaster MN 2 Tone Sunburst z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 200261
- jistota kvalitního výrobce Fender
- kategorie T-modely

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 134 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Fender Classic Player Baja Telecaster MN 2 Tone Sunburst. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Fender Classic Player Baja Telecaster MN 2 Tone Sunburst na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce T-modely Fender, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Fender Classic Player Baja Telecaster MN 2 Tone Sunburst vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: