Kde koupit Fender Squier Vintage Modified 72 Tele Thinline 3 Color Sunburst

Kytara ze série Vintage Modified, modelová řada Telecaster Thinline. Semi-akustické tělo vyrobeno z jasanu vyhotoveny v polyuretanovém finiši. Javorový krk s menzurou 25,5 "je osazen javorovým hmatník… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Fender Squier Vintage Modified 72 Tele Thinline 3 Color Sunburst T-modely
Cena
10 390 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Fender Squier Vintage Modified 72 Tele Thinline 3 Color Sunburst které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 10 390 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kytara ze série Vintage Modified, modelová řada Telecaster Thinline. Semi-akustické tělo vyrobeno z jasanu vyhotoveny v polyuretanovém finiši. Javorový krk s menzurou 25,5 "je osazen javorovým hmatníkem s 21 medium Jumbo pražci a radiusem 9,5". Kytara je osazena snímačem Wide Range Humbucking při kobylce iu krku. Ovládání nabízí možnost přepínání mezi snímači pomocí klasického třípolohového přepínače a potenciometry pro Volume a Tone. Barevné provedení: 3 Color Sunburst. Kytara se dodává se strunami značky Fender USA o tloušťce 9-42.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fender Squier Vintage Modified 72 Tele Thinline 3 Color Sunburst z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 216729
- jistota kvalitního výrobce Fender Squier
- kategorie T-modely

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 87 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Fender Squier Vintage Modified 72 Tele Thinline 3 Color Sunburst. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Fender Squier Vintage Modified 72 Tele Thinline 3 Color Sunburst na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce T-modely Fender Squier, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Fender Squier Vintage Modified 72 Tele Thinline 3 Color Sunburst vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: