Kde koupit Fender Squier Vintage Modified Jazz Bass 77 Black

Čtyřstrunná elektrická baskytara série Vintage Modified s tělem vyrobeným ze dřeva agathis + polyesterový lak, javorový "C" krk s javorovým hmatníkem s 20 Medium Jumbo pražci, menzura 864 mm, šířka nu… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Fender Squier Vintage Modified Jazz Bass 77 Black 4-strunné J-Bass
Cena
9 660 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Fender Squier Vintage Modified Jazz Bass 77 Black které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 9 660 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Čtyřstrunná elektrická baskytara série Vintage Modified s tělem vyrobeným ze dřeva agathis + polyesterový lak, javorový "C" krk s javorovým hmatníkem s 20 Medium Jumbo pražci, menzura 864 mm, šířka nultého pražce 38,1 mm, syntetická kost, snímače: 2x Fender ® -Designed Single-Coil Jazz Bass, ovládání pomocí potenciometrů 2x Volume a 1x Master Tone, chromový hardware, Standard Open-Gear ladící mechaniky. Barva: Černá.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fender Squier Vintage Modified Jazz Bass 77 Black z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 213567
- jistota kvalitního výrobce Fender Squier
- kategorie 4-strunné J-Bass

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 53 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Fender Squier Vintage Modified Jazz Bass 77 Black. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Fender Squier Vintage Modified Jazz Bass 77 Black na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce 4-strunné J-Bass Fender Squier, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Fender Squier Vintage Modified Jazz Bass 77 Black vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: