Kde koupit Fiberreed Carbon alto sax MH

Plátky pro alt saxofon tvrdosti "Medium-Hard" jsou vyrobeny z unikátní materiálu - karbonových vláken. Jejich struktura je navrhunutá přesně podle vzoru vláken třtiny. Nabízejí lehký ozev a ostrý pr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Fiberreed Carbon alto sax MH Plátky pro alt saxofon
Cena
820 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Fiberreed Carbon alto sax MH které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 820 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Plátky pro alt saxofon tvrdosti "Medium-Hard" jsou vyrobeny z unikátní materiálu - karbonových vláken. Jejich struktura je navrhunutá přesně podle vzoru vláken třtiny. Nabízejí lehký ozev a ostrý průrazný tón. Jsou vhodné pro jazz, rock, pop. Fiberreed plátky vydrží 20 až 30 krát déle než běžné plátky z třtiny.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fiberreed Carbon alto sax MH z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 229009
- jistota kvalitního výrobce Fiberreed
- kategorie Plátky pro alt saxofon

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 92 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Fiberreed Carbon alto sax MH. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Fiberreed Carbon alto sax MH na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Plátky pro alt saxofon Fiberreed, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Fiberreed Carbon alto sax MH vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: