Kde koupit Fiberreed Carbon baritone sax M

Plátky pro baryton saxofon tvrdosti "Medium" vyrobeno z unikátní materiálu - karbonových vláken. Jejich struktura je navrhunutá přesně podle vzoru vláken třtiny. Nabízejí lehký ozev a ostrý průrazný… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Fiberreed Carbon baritone sax M Plátky pro baryton saxofon
Cena
920 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Fiberreed Carbon baritone sax M které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 920 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Plátky pro baryton saxofon tvrdosti "Medium" vyrobeno z unikátní materiálu - karbonových vláken. Jejich struktura je navrhunutá přesně podle vzoru vláken třtiny. Nabízejí lehký ozev a ostrý průrazný tón. Jsou vhodné pro jazz, rock, pop. Fiberreed plátky vydrží 20 až 30 krát déle než běžné plátky z třtiny.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fiberreed Carbon baritone sax M z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 228988
- jistota kvalitního výrobce Fiberreed
- kategorie Plátky pro baryton saxofon

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 132 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Fiberreed Carbon baritone sax M. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Fiberreed Carbon baritone sax M na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Plátky pro baryton saxofon Fiberreed, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Fiberreed Carbon baritone sax M vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: