Kde koupit Fiberreed Carbon Bb clarinet MH

Plátky pro Bb klarinet tvrdosti "Medium-Hard" jsou vyrobeny z unikátní materiálu - karbonových vláken. Jejich struktura je navrhunutá přesně podle vzoru vláken třtiny. Nabízejí lehký ozev a ostrý pr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Fiberreed Carbon Bb clarinet MH Plátky pro klarinety
Cena
780 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Fiberreed Carbon Bb clarinet MH které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 780 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Plátky pro Bb klarinet tvrdosti "Medium-Hard" jsou vyrobeny z unikátní materiálu - karbonových vláken. Jejich struktura je navrhunutá přesně podle vzoru vláken třtiny. Nabízejí lehký ozev a ostrý průrazný tón. Jsou vhodné pro jazz, rock, pop. Fiberreed plátky vydrží 20 až 30 krát déle než běžné plátky z třtiny.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fiberreed Carbon Bb clarinet MH z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 229014
- jistota kvalitního výrobce Fiberreed
- kategorie Plátky pro klarinety

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 91 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Fiberreed Carbon Bb clarinet MH. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Fiberreed Carbon Bb clarinet MH na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Plátky pro klarinety Fiberreed, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Fiberreed Carbon Bb clarinet MH vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: