Kde koupit Fiberreed Hemp tenor sax M

Plátky pro tenor saxofon tvrdosti "Medium" vyrobeno z kombinace organického materiálu a karbonových vláken. Jejich struktura je navrhunutá přesně podle vzoru vláken třtiny. Nabízejí lehký ozev a tem… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Fiberreed Hemp tenor sax M Plátky pro tenor saxofon
Cena
870 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Fiberreed Hemp tenor sax M které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 870 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Plátky pro tenor saxofon tvrdosti "Medium" vyrobeno z kombinace organického materiálu a karbonových vláken. Jejich struktura je navrhunutá přesně podle vzoru vláken třtiny. Nabízejí lehký ozev a temnou barvu tónu. Fiberreed plátky vydrží 20 až 30 krát déle než běžné plátky z třtiny.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fiberreed Hemp tenor sax M z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 229028
- jistota kvalitního výrobce Fiberreed
- kategorie Plátky pro tenor saxofon

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 121 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Fiberreed Hemp tenor sax M. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Fiberreed Hemp tenor sax M na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Plátky pro tenor saxofon Fiberreed, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Fiberreed Hemp tenor sax M vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: