Kde koupit Fieldmann FDB 2005-E

Oscilační bruska Fieldmann FDB 2005-E :Firma Fieldmann nabízí řadu kvalitního nářadí pro váš dům i zahradu. Vyniká charakteristickou barevnou kombinací, která dodává nářadí typický vzhled. Z… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Fieldmann FDB 2005-E  Multifunkční
Cena
1 090 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Fieldmann FDB 2005-E které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Oscilační bruska Fieldmann FDB 2005-E :Firma Fieldmann nabízí řadu kvalitního nářadí pro váš dům i zahradu. Vyniká charakteristickou barevnou kombinací, která dodává nářadí typický vzhled. Za značkou Fieldmann stojí zázemí stabilní české společnosti. Nářadí je zkonstruováno tak, aby odpovídalo vašim nejvyšším nárokům. Usnadňuje vám práci, šetří čas a zároveň jesnadno ovladatelné a maximálně bezpečné.Představujeme vám multifunkční brusku Fieldmann FDB 2005-E, s kterou bude práce jedna radost. Bruska má perfektně tvarované plochy pro bezpečné držení. Díky velkému množství nástavců a silnému motoru ji můžete používat k spoustě jiných věcí než je broušení. Samozřejmě že broušení ji jde úchvatně. Ale pokud vyměníte nástavec, můžete s ní také řezat, leštit, či seškrabávat. A to jen tak nějaká bruska neumí. Díky své flexibilitě si jistě získá místo ve vašem repertoáru elektronického nářadí. Díky trojúhelníkovému nástavci se dostanete i do špatně přístupných míst. Silný motor o příkonu 300 W a šesti rychlostních stupňů si dokáže poradit s téměř jakýmkoliv materiálem.Použití:Řezání - otvory pro elektrické zásuvky, panty, zámky, zakracování dveří, cihly, maltaOdřezávání - měděné trubky, PVC potrubí, soklové desky, dřevěné hmoždinky, hřebíkyBroušení - nábytek a špatně přístupná místaOdstraňování - prasklé dlaždice, přilepené koberce, linoleumLeštěníParametry a specifikace:Příkon:300 WVariabilní rychlost:AnoNapětí:230 V/50 HzOtáčky naprázdno:10 000 - 18 500 ot/minHladina akustického výkonu:95dB (A)

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fieldmann FDB 2005-E z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590669157433 a ID 2303354
- jistota kvalitního výrobce Fieldmann
- kategorie Multifunkční

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 124 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Fieldmann FDB 2005-E . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Fieldmann FDB 2005-E na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Multifunkční Fieldmann, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Fieldmann FDB 2005-E vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Multifunkční Fieldmann, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto