Kde koupit Filcované zombijky: Jak si z filcu stvořit 16 příšernýchzahradních kreatůrek

Kniha Filcované zombijky: Jak si z filcu stvořit 16 příšernýchzahradních kreatůrek:Vyrobte si roztomilé příšerky z plsti - od lehce zlověstného mrtvého kachňátka přes cool funebráka až po zcela děsivo… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Filcované zombijky: Jak si z filcu stvořit 16 příšernýchzahradních kreatůrek Hobby
Cena
89 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Filcované zombijky: Jak si z filcu stvořit 16 příšernýchzahradních kreatůrek které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 89 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kniha Filcované zombijky: Jak si z filcu stvořit 16 příšernýchzahradních kreatůrek:Vyrobte si roztomilé příšerky z plsti - od lehce zlověstného mrtvého kachňátka přes cool funebráka až po zcela děsivou zombie nevěstu. Zvládnou je i začátečníci, nejsou třeba žádné zvláštní dovednosti - jen chladná hlava a silný žaludek. Všechny projekty jsou doprovázeny přehlednými schematy a srozumitelným návodem. Ale pozor - před zombiemi není úniku a jejich výroba je silně návyková!

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Filcované zombijky: Jak si z filcu stvořit 16 příšernýchzahradních kreatůrek z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788026400110 a ID 5179167
- jistota kvalitního výrobce CPress
- kategorie Hobby

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 91 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Filcované zombijky: Jak si z filcu stvořit 16 příšernýchzahradních kreatůrek. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Filcované zombijky: Jak si z filcu stvořit 16 příšernýchzahradních kreatůrek na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Hobby CPress, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Filcované zombijky: Jak si z filcu stvořit 16 příšernýchzahradních kreatůrek vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: