Kde koupit Fisher Price Mašinka Tomáš do vany

Se sítkem Mašinkou Tomášem a jeho kamarády náklaďáčkem Troublesomem a vodním nakladačem Harlodem od Fisher Price se vašemu miminku nebude chtít z vody! Thomas & Friends, hračky do vody, jsou mašinky… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Fisher Price Mašinka Tomáš do vany
					
				 Hračky do vany
Cena
569 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Fisher Price Mašinka Tomáš do vany které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 569 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Se sítkem Mašinkou Tomášem a jeho kamarády náklaďáčkem Troublesomem a vodním nakladačem Harlodem od Fisher Price se vašemu miminku nebude chtít z vody! Thomas & Friends, hračky do vody, jsou mašinky, se kterými děti zažijí spoustu legrace. Stačí nabrat vodu a nalít jí mašince do komína a začnou se dít divy! Jeho vrtulky se začnou otáčet a spolu s nimi začne i Tomáš koulet očima. Díky přísavkám se mašinky jednoduše přichytí na zeď nebo jakýkoli rovný povrch. Od teď bude koupání skutečná zábava! Všechny tři stříkací sítka perfektně padnou do malých rukou vašeho miminka. Vhodné pro batolata od 18 měsíců.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fisher Price Mašinka Tomáš do vany z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 887961046762 a ID 1005323
- jistota kvalitního výrobce Fisher Price
- kategorie Hračky do vany

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 85 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Fisher Price Mašinka Tomáš do vany . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Fisher Price Mašinka Tomáš do vany na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hračky do vany Fisher Price, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Fisher Price Mašinka Tomáš do vany vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Hračky do vany Fisher Price, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz