Kde koupit Fiskars Škrabka na led Solid

Škrabka na led Fiskars Škrabka na led Solid:Praktická škrabka na sníh i led od špičkové značky Fiskars disponuje dvojitou ohebnou čepelí, která sklo čistí při tahu tam i zpět. Jelikož je čepel ohebná… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Fiskars Škrabka na led Solid Škrabky na led a sníh
Cena
119 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Fiskars Škrabka na led Solid které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Škrabka na led Fiskars Škrabka na led Solid:Praktická škrabka na sníh i led od špičkové značky Fiskars disponuje dvojitou ohebnou čepelí, která sklo čistí při tahu tam i zpět. Jelikož je čepel ohebná, dokonale se přizpůsobí vypouklému tvaru předního skla. Dokonalé provedení škrabky je vymyšleno tak, aby nepoškozovalo ochrannou vrstvu automobilových skel.Praktická škrabka na sníh i led od špičkové značky Fiskars disponuje dvojitou ohebnou čepelí, která sklo čistí při tahu tam i zpět. Jelikož je čepel ohebná, dokonale se přizpůsobí vypouklému tvaru předního skla. Dokonalé provedení škrabky je vymyšleno tak, aby nepoškozovalo ochrannou vrstvu automobilových skel. Velikou výhodou škrabky je také její nízká hmotnost a ergonomicky tvarované držadlo, díky kterému se škrabání zamrzlých skel stane každodenní radostí.Klíčové vlastnostiDvojitá ohebná čepelDokonale se přizpůsobí tvaru sklaŠkrabka nepoškozuje ochrannou vrstvuNízká hmotnostErgonomicky tvarované držadlo

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fiskars Škrabka na led Solid z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 6411501430632 a ID 3852941
- jistota kvalitního výrobce Fiskars
- kategorie Škrabky na led a sníh

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 97 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Fiskars Škrabka na led Solid. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Fiskars Škrabka na led Solid na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Škrabky na led a sníh Fiskars, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Fiskars Škrabka na led Solid vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: