Kde koupit Flanelová plenka - Velké hvězdy šedé na bílém

vel: 70x80cm, vzor: Velké hvězdy šedé na bíllém, Baby Nellys ® <strong>Flanelová plenka.</strong> <br /> <br />Rozměr cca 70x80cm. <br /> <br />1.Jakost. <br /&… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Flanelová plenka - Velké hvězdy šedé na bílém Vybavení a doplňky
Cena
49 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Flanelová plenka - Velké hvězdy šedé na bílém které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 49 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

vel: 70x80cm, vzor: Velké hvězdy šedé na bíllém, Baby Nellys ® <strong>Flanelová plenka.</strong> <br /> <br />Rozměr cca 70x80cm. <br /> <br />1.Jakost. <br /> <br />Velmi příjemná na dotek, flanelová plenky pro Vaše miminko. <br />Vyrobeny ze 100% bavlny. <br /> <br />Plenky jsou šity strojově, může dojít k posunutí vzoru. <br /> <br />Bavlna s certifikátem EU pro ekologii textilu OKO-TEX. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Flanelová plenka - Velké hvězdy šedé na bílém z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309131788 a ID 94783
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 88 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Flanelová plenka - Velké hvězdy šedé na bílém. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Flanelová plenka - Velké hvězdy šedé na bílém na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Flanelová plenka - Velké hvězdy šedé na bílém vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz